MZDY, PERSONALISTIKA, ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ | KS - program, spol. s r.o.

KS WorkSession 2016

26/04/2016

PROPOZICE

Před přihlášením na seminář, prosíme, o důkladné prostudování uvedených propozic. Vaše případné další dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle +420 571 499 480 nebo na e-mailu obchod@ksprogram.cz


Termín: 19. května 2016 (čtvrtek)


Místo konání: Dolní oblast VÍTKOVICE (Ruská 2993, 729 30 Ostrava - Vítkovice), multifunkční aula GONG


GPS: 49.8189008N, 18.2799775E


Oficiální program: Program akce včetně připravených aktivitPočet možných přihlášení: 2 osoby z každé společnosti
Účast na semináři je vyhrazena pro 2 osoby z každé společnosti, a to do celkového počtu 220 účastníků. V případě zájmu o větší počet účastníků nás kontaktujte na telefonním čísle +420 571 499 480 nebo na e-mailu obchod@ksprogram.cz. Pro všechny uživatele a zákazníky je účast na semináři zdarma.


Registrace: Je možná prostřednictvím registračního formuláře, níže
Registrační formulář bude k dispozici do 17. května 2016. Následně bude přihlašování zastaveno. Registrace na místě nebude možná. Každý účastník je povinen zadat platný e-mail, na který mu budou v dostatečném předstihu zaslány pokyny k organizačním náležitostem (parkování v místě institutu, umístění registrace, orientační plánek, apod.)


Aktivity: Odpolední společenský program
Po řádném programu a přednáškových částech bude připraven odpolední společenský program (Bolt Tower, malý či velký svět techniky a workshop na téma "Firemní plány vzdělávání", "Uchazeči o zaměstnání"). Každý účastník se může přihlásit na jednu z odpoledních zábavně poznávacích aktivit. Současně je možné se přihlásit na jeden nebo oba odpolední workshopy. Pozor - workshopy se časově překrývají s aktivitami. Na tyto aktivity se můžete jednotlivě přihlašovat prostřednictvím formuláře, který je uveden níže.Každá aktivita je omezena počtem účastníků. Počet účastníku každé aktivity je zaznamenán u jednotlivého ukazatele obsazenosti. Celkový stav přihlašování na seminář a status jednotlivých aktivit bude znázorněn graficky i textově. ZNÁZORNĚNÍ NENÍ ON-LINE A BUDE AKTUALIZOVÁNO CCA. 2x ZA DEN. Součty jednotlivých účastníků z aktivit nemusí souhlasit s celkovým počtem účastníků, protože někteří hosté se nechtějí účastnit žádné odpolední aktivity.


PŘIHLAŠOVÁNÍ A AKTUÁLNÍ STAV

Poslední aktualizace 6.5.2016, 12:48


KS WorkSession 2016

Bolt Tower - OBSAZENO

Malý svět techniky - OBSAZENO

Velký svět techniky - OBSAZENO

Workshop "Firemní plány vzdělávání" - OBSAZENO

Workshop "Uchazeči o zaměstnání" - OBSAZENO

REGISTRACE


Přihlašování proveďte prostřednictvím tohoto formuláře: REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ
AutorAdam Krytinář
26/04/2016
vybrané reference
počet zpracovávaných mezd měsíčně
253.354

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít